Hormon wzrostu

Ranking Odżywki Na Rzeźbę

Najlepsze Suplementy Na Masę Mięśniową

Ranking powstał w oparciu o opinie konsumentów opublikowane w Internecie oraz na podstawie indywidualnych doświadczeń kobiet i mężczyzn, pragnących uzyskać wyrzeźbioną sylwetkę oraz wzmocnić siłę mięśni i wytrzymałość organizmu.

Oceny poszczególnych preparatów zostały dobrane według szczegółowych kryteriów. Do współpracy zaprosiliśmy osoby, które są autorami wielu opiniotwórczych publikacji z zakresu kulturystyki, jak również trenerów z długoletnim stażem pracy oraz specjalistów ds. prawidłowego żywienia.

Dzięki naszemu rankingowi masz pewność, że podejmiesz słuszną decyzję i dokonasz zakupu najlepszej dla siebie oraz przede wszystkim skutecznej odżywki na rzeźbę. Nie wskazujemy w tym momencie konkretnego preparatu, aby zachować niezależność. Podejmij decyzję na podstawie ocen i komentarzy wśród 5 wyróżnionych przez nas najlepszych suplementów na masę mięśniową. (→ Zobacz Ranking)

suplementy na masę

Kulturystyka cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród Polaków

Z deklaracji badanych wynika, że 66,2% z nich uprawiało sport lub ćwiczenia w ciągu ostatniego roku, przy czym 40,8% podejmowało aktywność fizyczną regularnie, natomiast reszta jedynie sporadycznie. Co drugi badany, tj. 47,8% twierdzi, że trenuje w celu poprawy samopoczucia, odreagowania stresu oraz wzmocnienia tężyzny fizycznej organizmu.

odżywki na rzeźbę

Czy wiesz, że aż 58,6% osób zwraca uwagę na opinie innych dotyczące ich wyglądu?

Trzech na pięciu mężczyzn, tj. ok. 58,6% przyznało się, że poruszyły ich uwagi innych osób dotyczące ich sylwetki. Około 12,3% twierdziło, że oddałoby rok życia za idealną wagę i kształty ciała, 15,2% zrezygnowałoby z dwóch do pięciu lat, 5,3% poświęciłoby sześć do 10 lat, a 4,3% – nawet 10 lub więcej lat, aby tylko uzyskać wymarzoną i muskularną sylwetkę.

Hormon wzrostu

Marzysz o bardziej męskim, muskularnym wyglądzie? Chcesz znacznie poprawić swoją siłę? O budowie sylwetki w ogromnym stopniu decydują produkowane przez organizm hormony. Najważniejsze z nich to testosteron oraz hormon wzrostu. Podpowiadamy jak HGH wpływa na budowę muskulatury i wyjaśniamy dlaczego tak chętnie stosują go kulturyści.

Czym jest hormon wzrostu?

Hormon wzrostu (w skrócie HGH) wpływa na przyrost tkanek w ludzkim organizmie oraz siłę mięśni. Za jego wydzielanie odpowiedzialna jest przysadka mózgowa. Najwyższe stężenie tego inkretu występuje u ludzi w okresie dojrzewania. U osób dorosłych jego wytwarzanie stopniowo słabnie. Czynnikami pobudzającymi działanie tej substancji są między innymi stres, zimno i wysiłek fizyczny. Opracowany w warunkach laboratoryjnych HGH jest skutecznym lekiem stosowanym u osób cierpiących na karłowatość.

Jak HGH wpływa na budowę muskulatury?

Hormon wzrostu to jeden ze środków dopingowych owianych legendą. To preparat, który pomaga skutecznie zwiększyć wydolność organizmu, przez co przyjmujący go sportowcy osiągali doskonałe wyniki w zawodach. Jest on także bardzo pożądanym wspomagaczem stosowanym przez kulturystów, którzy chcą w szybkim tempie przybrać na muskulaturze. Wszystko dlatego, że inkret wpływa pozytywnie na przyrost suchej tkanki mięśniowej, a jednocześnie nie sprzyja odkładaniu tłuszczu. Przy tym znacznie zwiększa on wydolność i możliwości organizmu. Ludzki hormon wzrostu, przyjmowany jako środek dopingowy, w pierwszym stadium powoduje „puchnięcie” komórek, w których gromadzona jest woda. Następnie po około 2-3 tygodniach od iniekcji substancji, zastępowana jest one przez białka budujące mięśni. Dzięki temu szybko i bez wysiłku można uzyskać muskularną sylwetkę.

Ludzki hormon wzrostu jest zakazanym środkiem dopingującym, który powoduje wiele skutków ubocznych. Bezpieczną alternatywą, która także wspomaga rozwój mięśni, jest suplement zawierający blend z naturalnym hormonem wzrostu. To zdrowy preparat, dzięki któremu szybko uzyskasz atletyczną figurę, za którą szaleją kobiety.

Suplementy diety zawierające hormon wzrostu

Czy można w Polsce legalnie kupić odżywki z naturalnym HGH? Tak. Na rynku dostępny jest preparat zawierający blend z męskim hormonem wzrostu. Jego nazwa to GH Balance. Suplement skutecznie pomaga w spaleniu tkanki tłuszczowej i pozwala na zbudowanie dużej ilości suchej masy mięśniowej. Jego sekretem jest formuła GHFactor-7™, która wspomaga wzrost siły i kształtowanie muskulatury, a także wzmacnia układ ruchu i jest skutecznym spalaczem tłuszczu. Suplement diety w swoim składzie ma także kilka substancji pomocniczych. Są to buzdyganek naziemny – roślina skutecznie wspomagająca przyrost muskulatury oraz kofeina, która pomaga w spalaniu tłuszczu i daje siłę do przetrwania wyczerpujących treningów. Dzięki suplementacji zyskasz dodatkową zachętę do ćwiczeń i z przyjemnością będziesz obserwował efekty podejmowanego wysiłku.

Odżywkę należy przyjmować rano i wieczorem na czczo. Formuła GH Balance składa się jedynie z naturalnych, bezpiecznych dla organizmu składników. Zgodnie z zaleceniami producenta, stosując preparat nie trzeba rezygnować z picia alkoholu i palenia papierosów.

Jak ćwiczyć z naturalnym hormonem wzrostu?

Preparaty z naturalnym HGH można stosować zarówno w cyklu redukcyjnym, jak i w trakcie przybierania masy. Wszystko dzięki formule, która działa dwufazowo – z jednej strony spala nadmiar tkanki tłuszczowej, a z drugiej pompuje mięśnie. Suplement działa najskuteczniej w połączeniu ze zbilansowaną dietą i treningami na przyrost muskulatury. Pierwsze rezultaty stosowania kapsułek będą widoczne już po kilku tygodniach. Efekty działania preparatu utrzymują się nawet na długo po zakończeniu jego przyjmowania.

Gdzie kupić suplement z HGH?

Preparaty z naturalnym hormonem wzrostu najlepiej kupować z legalnych źródeł. Zamawianie ich na niesprawdzonych aukcjach lub nabywanie u przypadkowych sprzedawców, może skutkować otrzymaniem podróbki, która będzie nie tylko nieskuteczna, ale także zaszkodzi twojemu zdrowiu.