Odżywki przedtreningowe

Ranking Odżywki Na Rzeźbę

Najlepsze Suplementy Na Masę Mięśniową

Ranking powstał w oparciu o opinie konsumentów opublikowane w Internecie oraz na podstawie indywidualnych doświadczeń kobiet i mężczyzn, pragnących uzyskać wyrzeźbioną sylwetkę oraz wzmocnić siłę mięśni i wytrzymałość organizmu.

Oceny poszczególnych preparatów zostały dobrane według szczegółowych kryteriów. Do współpracy zaprosiliśmy osoby, które są autorami wielu opiniotwórczych publikacji z zakresu kulturystyki, jak również trenerów z długoletnim stażem pracy oraz specjalistów ds. prawidłowego żywienia.

Dzięki naszemu rankingowi masz pewność, że podejmiesz słuszną decyzję i dokonasz zakupu najlepszej dla siebie oraz przede wszystkim skutecznej odżywki na rzeźbę. Nie wskazujemy w tym momencie konkretnego preparatu, aby zachować niezależność. Podejmij decyzję na podstawie ocen i komentarzy wśród 5 wyróżnionych przez nas najlepszych suplementów na masę mięśniową. (→ Zobacz Ranking)

suplementy na masę

Kulturystyka cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród Polaków

Z deklaracji badanych wynika, że 66,2% z nich uprawiało sport lub ćwiczenia w ciągu ostatniego roku, przy czym 40,8% podejmowało aktywność fizyczną regularnie, natomiast reszta jedynie sporadycznie. Co drugi badany, tj. 47,8% twierdzi, że trenuje w celu poprawy samopoczucia, odreagowania stresu oraz wzmocnienia tężyzny fizycznej organizmu.

odżywki na rzeźbę

Czy wiesz, że aż 58,6% osób zwraca uwagę na opinie innych dotyczące ich wyglądu?

Trzech na pięciu mężczyzn, tj. ok. 58,6% przyznało się, że poruszyły ich uwagi innych osób dotyczące ich sylwetki. Około 12,3% twierdziło, że oddałoby rok życia za idealną wagę i kształty ciała, 15,2% zrezygnowałoby z dwóch do pięciu lat, 5,3% poświęciłoby sześć do 10 lat, a 4,3% – nawet 10 lub więcej lat, aby tylko uzyskać wymarzoną i muskularną sylwetkę.

Odżywki przedtreningowe

odżywki przedtreningoweWyrzeźbioną, muskularną sylwetkę kochają kobiety. Mężczyznom atletyczne ciało pozwala czuć się zadowolonym ze swojego wyglądu, a dodatkowo świadczy o sile. Zdobycie wymarzonej rzeźby wymaga długotrwałych wyczerpujących treningów. W przyspieszaniu osiągnięcia oczekiwanych rezultatów pomagają suplementy, zwiększające możliwości organizmu i pobudzające włókna mięśniowe do przyrostu. Podpowiadamy, jak wybrać skuteczną odżywkę przedtreningową.

Jak działają odżywki przedtrenigowe?

Suplementy zażywane przed rozpoczęciem treningów na siłowni nie bez powodu nazywane są „pompą mięśniową”. Wszystko dlatego, że pozwalają wyzwolić energię i zwiększają chęć do aktywności. Ponadto pomagają poprawić możliwości organizmu, dzięki czemu jesteś w stanie ćwiczyć więcej i skutecznej. Odżywki przedtreningowe zawierają składniki spalające tłuszcz, które uaktywniają się podczas treningu i pozwalają skutecznie pozbyć się tkanki przykrywającej mięśnie. Dzięki ich przyjmowaniu twoja motywacja do wysiłku zawsze będzie utrzymywała się na wysokim poziomie i szybko zobaczysz pierwsze efekty wytężonej pracy.

Substancje, które powinna zawierać skuteczna odżywka przedtreningowa

Czy wiesz, że substancje pochodzenia naturalnego mogą skutecznie podnieść możliwości organizmu? Zobacz, co powinny zawierać suplementy przedtrenigowe maksymalizujące efekt pompy mięśniowej.

Guarana – dodaje energii i poprawia sprawność umysłową oraz wydolność organizmu. Ponadto zwiększa termogenezę oraz przedłuża działanie adrenaliny w organizmie.

Tyrozyna – wspomaga efektowność, przyspieszając wszystkie procesy zachodzące w organizmie. Pomaga także w zachowaniu wysokiego stężenia adrenaliny i noradrenaliny we krwi.

Imbir – gingerole zawarte w korzeniu imbiru skutecznie przyspieszają metabolizm. Dodatkowo wpływają także na zwalczanie wolnych rodników, odpowiadających za bóle mięśni.

Zielona herbata – stymuluje procesy spalania tłuszczów w organizmie. Zawiera polifenole, które przyczyniają się do spalania zasobów energetycznych zgromadzonych w komórkach tłuszczowych.

Kofeina – poprawia spalanie tłuszczów i znacznie zwiększa wydolność organizmu. Jest jednym z najważniejszych składników suplementów dla sportowców i kulturystów.

Gorzka pomarańcza – przyspiesza metabolizm i hamuje apetyt. Dzięki niej komórki szybciej spalają nagromadzoną energię.

Witaminy z grupy B – odpowiadają za poprawne funkcjonowanie układu nerwowego i mózgu. Wspomagają pracę organizmu w trakcie wysiłku fizycznego.

Polecane suplementy przedtreningowe

Jak wymodelować wymarzoną muskulaturę? Najważniejsze są treningi z dużym obciążeniem, pomagające zgubić tłuszcz i zbudować mięśnie. A co, gdybyś podczas ćwiczeń mógł spalić więcej kalorii? Właśnie w tym pomagają dobre odżywki przedtreningowe. Suplementem zawierającym składniki pomagające w szybkiej budowie muskulatury jest Kimera. Skład preparatu opracowali specjaliści od body buildingu. Dzięki swojej skuteczności szybko zyskała uznanie wśród profesjonalnych kulturystów. Sekretem specyfiku jest połączenie kompleksu spalającego tłuszcz z formułą pobudzającą metabolizm:

Kimera Complex – to unikatowe połączenie składników, dające siłę i energię do treningu. Dzięki niej rozpędza się metabolizm, a organizm aktywnie spala tłuszcz, wykorzystując go jako paliwo do ćwiczeń.

Thermoagen – to formuła, która pozwala zmusić mięśnie do jeszcze większego wysiłku. Dzięki niej, przyjmując Kimerę zwiększysz siłę i energię pozwalającą na jeszcze wydajniejsze przeprowadzenie treningu.

Kimera jest suplementem diety pozbawionym hormonów. Za jej skuteczność odpowiadają jedynie wysokiej jakości składniki odżywcze. Można ją stosować w połączeniu z innymi preparatami. Szczegóły dotyczące zażywania kapsułek znajdują się na ulotce.

Gdzie kupić oryginalne odżywki i suplementy przedtreningowe?

Oryginalne odżywki przedtreningowe najlepiej jest zamówić z legalnych źródeł. Uważaj na tańsze zamienniki dostępne na portalach aukcyjnych i w niesprawdzonych sklepach. Pamiętaj, aby stosować jedynie bezpieczne produkty, dopuszczone do sprzedaży w Polsce.